FERIE ZIMOWE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W CHEŁMCU

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu informuje, że wraz z nadejściem ferii zimowych 2022 zmieniają się godziny pracy Świetlic i Centrów Społeczno - Kulturalnych. W tym okresie dzieci i młodzież zapraszamy na świetlice:

• Świetlica Wiejska Wielopole 9:00 – 14:00 od poniedziałku do czwartku
  • Świetlica Wiejska w Kunów 8:00 – 12:00 od poniedziałku do piątku
  • Świetlica Wiejska w Małej Wsi 10:00 - 15:00 od poniedziałku do czwartku
  • Centrum Społeczno - Kulturalne w Marcinkowicach 14:00 – 19:00 od środy do piątku
  • Centrum Społeczno - Kulturalne w Wielogłowach 9:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku
  • Centrum Społeczno – Kulturalne w Piątkowej 9:30 - 13:30 od poniedziałku do piątku

Ponadto w okresie ferii w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Marcinkowicach w godzinach pracy świetlicy: od 14:00 do 16:00 odbywać się będą nieodpłatne warsztaty szydełkowania dla dzieci. Dzieci Korzystając z włóczki i szydełka będą mogły wyczarować piękne
i niepowtarzalne zabawki, lalki i maskotki. Do realizacji zajęć należy zabrać ze sobą szydełko i włóczkę.

Dla dorosłych również są przewidziane darmowe zajęcia. W godzinach pracy świetlicy:
od 16:00 do 19:00 przygotowana jest specjalna oferta zajęć szydełkowania, dzięki której będą mogli wykonać własne zazdrostki, obrusy i serwety. Materiały potrzebne do zajęć: włóczki, szydełko, kordonki., również we własnym zakresie.