Wakacje w Gminie Chełmiec

Podczas tegorocznych wakacji dzieci w Gminie Chełmiec nie mnogą, narzekać na nudę. Oferta jaką przygotował dla nich Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu  jest naprawdę bogata i o różnorodnej tematyce :

• w miejscowościach Paszyn, Chełmiec, Wielogłowy odbywają się warsztaty robotów - zajęcia z robotyki,
  • w świetlicy wiejskiej w Małej Wsi we wtorki a w Wielopolu ( również w budynku świetlicy) w środy o godz. 10:00 przez całe wakacje odbywają się zajęcia z modelarstwa kartonowego,
  • w Chełmcu przez cały miesiąc lipiec we wtorki i środy od godziny 9:00 do 11:00 odbywają się zajęcia artystyczne,
  • w godzinach porannych codziennie  na świetlicach wiejskich w  miejscowości Wielopole, Wielogłowy, Mała Wieś, Kunów, Kurów, prowadzone są zorganizowane zajęcia świetlicowe.

Warto dodać, że wszystkie powyższe zajęcia są bezpłatne. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wyżej wspomnianych zajęć.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych. Bliższe szczegóły pod nr tel. 18 443 33 73