Wulkany konfetti, Czerwony Kapturek i zawody sportowe czyli Gminny Dzień Dziecka w Chełmcu.

Czwartego czerwca  w sobotę Orlik oraz rolkowisko w Chełmcu stało się centrum sportowo rekreacyjnym gminy. Bardzo hucznie i z rozmachem świętowaliśmy jedno z najpiękniejszych świąt -  Dzień Dziecka. Organizatorzy Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu oraz Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec zapewnili dla najmłodszych wspaniałe atrakcje. W godzinach porannych dzieciaki i młodzież rywalizowali między sobą w konkurencjach sportowych. Wójt Gminy Chełmiec z przyjemnością gratulował dzieciakom wyników sportowych i wręczał  puchary. W dalszej części  na najmłodszych czekały liczne atrakcje takie jak : Występ najmłodszej grupy Zespołu Regionalnego Mała Helenka, teatrzyk lalkowy, wyścigi na podwójnych nartach, zamykanie dzieci w bańkach mydlanych i balonowe zoo oraz zjeżdżalnie. Organizatorzy dziękują bardzo Pogotowiu Ratunkowemu za wspaniały pokaz ratownictwa oraz Ochotniczej  Straży Pożarnej z Paszyna  i motocyklistom z MOTO SACZ za przyjazd i udział w imprezie.  Wszyscy mali i duzi wspaniale się bawili nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć do zobaczenia za rok!!!