Wernisaż Wandy Zaremby w Marcinkowicach

W dniu siódmego września 2018r.  w Centrum Społeczno - Kulturalnym w Marcinkowicach odbył się wernisaż malarstwa pani Wandy Zaremby, nad którym patronat objął Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Przybyli goście mieli możliwość zapoznać się z Jej twórczością i obcowania ze sztuką. Malarkę przywitali w Marcinkowicach Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Opieki Społecznej  Andrzej Tyrkiel, Radni Gminy Chełmiec Bogusław Pietrzak i Mieczysław Leśnik. Wśród miłośników malarstwa, można było dostrzec również ks. Proboszcza Tadeusza Celusta z Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Marcinkowicach, dyrektora Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach Elżbietę Samek, była Radna Gminy Chełmiec Łucja Wróbel oraz koronczarka Magdalena Cięciwa. Malarstwo autorki przenosi nas w bajkowe wręcz tajemnicze klimaty, pejzaże sądeckie ukazują w odmienny sposób dobrze znane nam miejsca. Nie banalne podejście do tematu i wielki talent to cechy charakteryzujące Wandę Zarembę.  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i malarstwa na wystawę która potrwa do 14 września 2018r.