Prawdziwe talenty muzyczne w Gminie Chełmiec. Gratulujemy talentu.

Gminny  Konkursu Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego dobiegł  końca.   Znamy już zwycięzców, choć komisja konkursowa miała naprawdę trudne zadanie. Konkurs  został  zorganizowany przez GOK. Muzycy, którzy zaprezentowali się na scenie poziomem jaki zaprezentowali  przynieśli chlubę nie tylko sobie ale również swoim instruktorom. W konkursie udział wzięły osoby uczęszczające do Szkółek Muzykowania prowadzonych przez GOK w Chełmcu. W poniedziałek 21 listopada na sali posiedzeń Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski  spotkał się z uczestnikami konkursu i wręczył pamiątkowe dyplomy. Wójt  pogratulował muzykom i wyraził nadzieję, że jeszcze nie jednokrotnie będziemy mieli okazję ich posłuchać i wręczył wszystkim zebranym karnety upoważniające do wstępu na basen, czym miło zaskoczył wszystkich. Poniżej publikujemy protokół z obrad komisji. A młodych muzyków oceniali: Radni Gminy Chełmiec Arleta Izworska i Andrzej Tyrkiel, Dyrektor GOK w Chełmcu Barbara Barycz oraz dr Waldemar Groń, dyrygent, kompozytor, autor wielu opracowań i instrumentacji na orkiestry symfoniczne i dęte  oraz Jarosław Kuśnierz z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu.