Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu ogłasza nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Świniarsko

Przesłuchania odbędą się 14 września br. o godzinie 16:30 w Zespole Szkół w Świniarsku

Zespół działa od 2006r. skupia blisko 100 osób, promując swoją działalnością nasz region, a co za tym idzie Kulturę Lachowską. Są  nieodłączną częścią wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i religijnym na terenie Sądecczyzny i często stanowią wizytówkę naszej Gminy.

Uczestnictwo w zespole wiążę się nie tylko z ciężką pracą, ale przede wszystkim z satysfakcją wynikającą z szerzenia i kultywowania tradycji i obyczajów. Ponadto zespół koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, a niepowtarzalna atmosfera sprawia, że kto raz wstąpił w szeregi zespołu jest z nimi związany do końca życia.

Serdecznie zapraszamy!